Yükleniyor
Bekleyiniz

menu

Servislerimiz

AnasayfaServislerimiz
AnasayfaSayfalarServislerimiz

Uzmanlık Alanlarımız

Narlab bünyesinde şu alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

  • Akıllı Ev Çözümleri
  • Bilişim Sistemleri Güvenliği Çözümleri
  • Web Çözümleri
  • Mobil Uygulama
  • Seo ve Dijital Pazarlama Hizmeti
  • Eğitimlerimiz

Servislerimiz

Narlab bünyesinde verilen servisler hakkında ayrıntılı bilgiye websitemizden ulaşabilirsiniz.

Arzu ederseniz iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşıp isteğiniz konu hakkında destek alabilirsiniz.

Bilişim Sistemleri Güvenliği Akıllı Ev Çözümleri Web&Mobil Çözümleri Eğitimlerimiz
N

Bilişim sistemleri güvenliği sektöründe yurtiçi ve yurtdışı bir çok kurum ve kuruluşa hizmet sunmuş deneyimli uzman kadromuzla, sızma testleri,siber tehdit istihbaratı, ISO 27001 danışmanlığı, güvenli yazılım geliştirme danışmanlığı ve testleri, güvenli altyapı sistemlerinin kurulumu ve testleri gibi güvenlik danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Geleneksel güvenlik çözümlerinin sınırlarının farkında olan firmamız, bu hizmetlerinin yanısıra, yenilikçi güvenlik çözümleri sunmakta ve alanında başarılı araştırmacılarımız tarafından yerli yenilikçi güvenlik çözümlerinin üretmek için ar-ge çalışmaları yürütmektedir.

Gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda günümüze uygun tek tuşla evin bütün gereksinimlerini karşılayacak çözümler üretmektedir.

Narlab benzersiz, etkili, hedef kitleye uygun web sitesi tasarımı ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Şirketiniz için gereken web sitesi, e-ticaret danışmanlığı ve özelleştirilmiş web çözümlerini sizler için hazırlamaktadır.

Android ve iOS platformaları için uygulama geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

Rekabetin arttığı günümüz dünyasında pazardaki konumunuzu sağlamlaştıracak ve etkili bir yolla pazarlama gücünüzü arttıracak hizmetler sunmaktadır.

Narlab, geçici çözümler değil, kalıcı çözümler üretmeyi hedef edinmiş bir firma olarak, kurum,kuruluş ve kişilerle tecrübe ve bilgi birikimini paylaşmaktadır. Bu kapsamda, bilgi güvenliği eğitimleri, mobil uygulama ve web geliştirme eğitimleri alanında uzman kişiler tarafından Narlab bünyesi verilmektedir.